AMF-4F-00500400-10-10P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-4F-00500400-10-10P
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 500MHZ-4GHZ MODULE
- Current - Supply :
- 200mA
- Frequency :
- 500MHz ~ 4GHz
- Gain :
- 45dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 1dB
- P1dB :
- 10dBm
- Test Frequency :
- 500MHz ~ 4GHz
- Voltage - Supply :
- 15V