AMF-4F-12701330-30-10P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-4F-12701330-30-10P
- Part of Description:
- IC AMP GPS 12.7GHZ-13.3GHZ MOD
- Current - Supply :
- 150mA
- Frequency :
- 12.7GHz ~ 13.3GHz
- Gain :
- 36dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 3dB
- P1dB :
- 10dBm
- Test Frequency :
- 12.7GHz ~ 13.3GHz
- Voltage - Supply :
- 15V