AMF-4F-02300270-15-13P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-4F-02300270-15-13P
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 2.3GHZ-2.7GHZ MOD
- Current - Supply :
- 250mA
- Frequency :
- 2.3GHz ~ 2.7GHz
- Gain :
- 58dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 1.5dB
- P1dB :
- 13dBm
- Test Frequency :
- 2.3GHz ~ 2.7GHz
- Voltage - Supply :
- 15V