AMF-3F-17701970-45-8P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-3F-17701970-45-8P
- Part of Description:
- IC AMP GPS 17.7GHZ-19.7GHZ MOD
- Current - Supply :
- 100mA
- Frequency :
- 17.7GHz ~ 19.7GHz
- Gain :
- 24dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 4.5dB
- Test Frequency :
- 17.7GHz ~ 19.7GHz
- Voltage - Supply :
- 15V