AMF-3F-12701330-20-8P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-3F-12701330-20-8P
- Part of Description:
- IC AMP GPS 12.7GHZ-13.3GHZ MOD
- Current - Supply :
- 110mA
- Frequency :
- 12.7GHz ~ 13.3GHz
- Gain :
- 28dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 2dB
- Test Frequency :
- 12.7GHz ~ 13.3GHz
- Voltage - Supply :
- 15V