AMF-5F-09001000-08-10P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-5F-09001000-08-10P
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 9GHZ-10GHZ MODULE
- Current - Supply :
- 200mA
- Frequency :
- 9GHz ~ 10GHz
- Gain :
- 50dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 0.8dB
- Test Frequency :
- 9GHz ~ 10GHz
- Voltage - Supply :
- 15V