AMF-2D-04001800-40-10P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-2D-04001800-40-10P
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 4GHZ-18GHZ MODULE
- Current - Supply :
- 80mA
- Frequency :
- 4GHz ~ 18GHz
- Gain :
- 13dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 4dB
- P1dB :
- 10dBm
- RF Type :
- General Purpose
- Test Frequency :
- 4GHz ~ 18GHz
- Voltage - Supply :
- 15V