AMF-3F-04001200-15-10P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-3F-04001200-15-10P
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 4GHZ-12GHZ MODULE
- Current - Supply :
- 150mA
- Frequency :
- 4GHz ~ 12GHz
- Gain :
- 23dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 1.5dB
- P1dB :
- 10dBm
- Test Frequency :
- 4GHz ~ 12GHz
- Voltage - Supply :
- 15V