AMF-4F-02600520-15-10P
Manufacturer Part Number:
AMF-4F-02600520-15-10P
Part of Description:
IC RF AMP GPS 2.6GHZ-5.2GHZ MOD
Current - Supply :
200mA
Frequency :
2.6GHz ~ 5.2GHz
Gain :
40dB
Mounting Type :
Noise Figure :
1.5dB
P1dB :
10dBm
Test Frequency :
2.6GHz ~ 5.2GHz
Voltage - Supply :
15V