AMF-3F-17101840-25-8P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-3F-17101840-25-8P
- Part of Description:
- IC AMP GPS 17.1GHZ-18.4GHZ MOD
- Current - Supply :
- 110mA
- Frequency :
- 17.1GHz ~ 18.4GHz
- Gain :
- 26dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 2.5dB
- Test Frequency :
- 17.1GHz ~ 18.4GHz
- Voltage - Supply :
- 15V