AFS43-10501070-09-10P-44
- Manufacturer Part Number:
- AFS43-10501070-09-10P-44
- Part of Description:
- IC AMP GPS 10.5GHZ-10.7GHZ MOD
- Current - Supply :
- 200mA
- Frequency :
- 10.5GHz ~ 10.7GHz
- Gain :
- 55dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 0.9dB
- P1dB :
- 10dBm
- Test Frequency :
- 10.5GHz ~ 10.7GHz
- Voltage - Supply :
- 15V