AMF-4F-04001200-35-10P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-4F-04001200-35-10P
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 4GHZ-12GHZ MODULE
- Current - Supply :
- 200mA
- Frequency :
- 4GHz ~ 12GHz
- Gain :
- 32dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 3.5dB
- P1dB :
- 10dBm
- Test Frequency :
- 4GHz ~ 12GHz
- Voltage - Supply :
- 15V