AMF-4D-00500400-23-13P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-4D-00500400-23-13P
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 500MHZ-4GHZ MODULE
- Current - Supply :
- 220mA
- Frequency :
- 500MHz ~ 4GHz
- Gain :
- 47dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 2.3dB
- P1dB :
- 13dBm
- Test Frequency :
- 500MHz ~ 4GHz
- Voltage - Supply :
- 15V