AMF-3F-01200160-25-13P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-3F-01200160-25-13P
- Manufacturer/Brand:
- Narda-MITEQ
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 1.2GHZ-1.6GHZ MOD
- Manufacturer :
- Narda-MITEQ
- Product Category :
- RF Amplifiers
- Current - Supply :
- 200mA
- Frequency :
- 1.2GHz ~ 1.6GHz
- Gain :
- 45dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 2.5dB
- P1dB :
- 13dBm
- Package / Case :
- Module
- Product Status :
- Active
- RF Type :
- General Purpose
- Supplier Device Package :
- Module
- Test Frequency :
- 1.2GHz ~ 1.6GHz
- Voltage - Supply :
- 15V