AMF-4F-13201400-11-10P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-4F-13201400-11-10P
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 13.2GHZ-14GHZ MOD
- Current - Supply :
- 150mA
- Frequency :
- 13.2GHz ~ 14GHz
- Gain :
- 36dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 1.1dB
- P1dB :
- 10dBm
- Test Frequency :
- 13.2GHz ~ 14GHz
- Voltage - Supply :
- 15V