AFS4-08501160-18-10P-4
- Manufacturer Part Number:
- AFS4-08501160-18-10P-4
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 8.5GHZ-11.6GHZ MOD
- Current - Supply :
- 125mA
- Frequency :
- 8.5GHz ~ 11.6GHz
- Gain :
- 30dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 1.8dB
- P1dB :
- 10dBm
- Test Frequency :
- 8.5GHz ~ 11.6GHz
- Voltage - Supply :
- 15V