AMF-3F-05001500-17-10P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-3F-05001500-17-10P
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 5GHZ-15GHZ MODULE
- Current - Supply :
- 100mA
- Frequency :
- 5GHz ~ 15GHz
- Gain :
- 22dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 1.7dB
- P1dB :
- 10dBm
- Test Frequency :
- 5GHz ~ 15GHz
- Voltage - Supply :
- 15V