AMF-3F-01500250-15-10P-M
- Manufacturer Part Number:
- AMF-3F-01500250-15-10P-M
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 1.5GHZ-2.5GHZ MOD
- Current - Supply :
- 200mA
- Frequency :
- 1.5GHz ~ 2.5GHz
- Gain :
- 45dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 1.5dB
- P1dB :
- 10dBm
- Test Frequency :
- 1.5GHz ~ 2.5GHz
- Voltage - Supply :
- 15V