AFSX3-00100200-15-10P
- Manufacturer Part Number:
- AFSX3-00100200-15-10P
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 100MHZ-2GHZ MODULE
- Current - Supply :
- 150mA
- Frequency :
- 100MHz ~ 2GHz
- Gain :
- 36dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 1.5dB
- P1dB :
- 10dBm
- Test Frequency :
- 100MHz ~ 2GHz
- Voltage - Supply :
- 15V