AFS3-00101000-38-LN
- Manufacturer Part Number:
- AFS3-00101000-38-LN
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 100MHZ-10GHZ MOD
- Current - Supply :
- 150mA
- Frequency :
- 100MHz ~ 10GHz
- Gain :
- 22dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 3.8dB
- P1dB :
- 10dBm
- Test Frequency :
- 100MHz ~ 10GHz
- Voltage - Supply :
- 15V