AFS4-11701220-15-10P-4
- Manufacturer Part Number:
- AFS4-11701220-15-10P-4
- Part of Description:
- IC AMP GPS 11.7GHZ-12.2GHZ MOD
- Current - Supply :
- 125mA
- Frequency :
- 11.7GHz ~ 12.2GHz
- Gain :
- 32dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 1.5dB
- Test Frequency :
- 11.7GHz ~ 12.2GHz
- Voltage - Supply :
- 15V