AFS4-00100800-40-10P-4
- Manufacturer Part Number:
- AFS4-00100800-40-10P-4
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 100MHZ-8GHZ MODULE
- Current - Supply :
- 175mA
- Frequency :
- 100MHz ~ 8GHz
- Gain :
- 36dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 4dB
- P1dB :
- 10dBm
- Test Frequency :
- 100MHz ~ 8GHz
- Voltage - Supply :
- 15V