AFS3-08001200-14-ULN
- Manufacturer Part Number:
- AFS3-08001200-14-ULN
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 8GHZ-12GHZ MODULE
- Current - Supply :
- 80mA
- Frequency :
- 8GHz ~ 12GHz
- Gain :
- 25dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 1.4dB
- Test Frequency :
- 8GHz ~ 12GHz
- Voltage - Supply :
- 15V