AFS2-00100200-10-12P-2-GW2
- Manufacturer Part Number:
- AFS2-00100200-10-12P-2-GW2
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 100MHZ-2GHZ MODULE
- Current - Supply :
- 100mA
- Frequency :
- 100MHz ~ 2GHz
- Gain :
- 23dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 1dB
- P1dB :
- 12dBm
- Test Frequency :
- 100MHz ~ 2GHz
- Voltage - Supply :
- 15V