AFS4-08001200-60-22P-4
- Manufacturer Part Number:
- AFS4-08001200-60-22P-4
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 8GHZ-12GHZ MODULE
- Current - Supply :
- 200mA
- Frequency :
- 8GHz ~ 12GHz
- Gain :
- 24dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 6dB
- P1dB :
- 22dBm
- Test Frequency :
- 8GHz ~ 12GHz
- Voltage - Supply :
- 15V