AFS3-00300140-09-10P-4
Manufacturer Part Number:
AFS3-00300140-09-10P-4
Part of Description:
IC RF AMP GPS 300MHZ-1.4GHZ MOD
Current - Supply :
125mA
Frequency :
300MHz ~ 1.4GHz
Gain :
38dB
Mounting Type :
Noise Figure :
0.9dB
Test Frequency :
300MHz ~ 1.4GHz
Voltage - Supply :
15V