AFS4-12701330-13-10P-4
- Manufacturer Part Number:
- AFS4-12701330-13-10P-4
- Part of Description:
- IC AMP GPS 12.7GHZ-13.3GHZ MOD
- Current - Supply :
- 175mA
- Frequency :
- 12.7GHz ~ 13.3GHz
- Gain :
- 30dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 1.3dB
- Test Frequency :
- 12.7GHz ~ 13.3GHz
- Voltage - Supply :
- 15V