AFS4-00102650-42-8P-4
- Manufacturer Part Number:
- AFS4-00102650-42-8P-4
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 100MHZ-26.5GHZ MOD
- Current - Supply :
- 135mA
- Frequency :
- 100MHz ~ 26.5GHz
- Gain :
- 24dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 4.2dB
- P1dB :
- 8dBm
- Test Frequency :
- 100MHz ~ 26.5GHz
- Voltage - Supply :
- 15V