COPA-S-36B
Manufacturer Part Number:
COPA-S-36B
FIPLOCK, CONDUIT SUPPORT ONE-PIE
Stock Condition:
327
Color :
Black
Features :
Height :
2.205" (56.00mm)
Length :
2.165" (55.00mm)
Mounting Type :
Channel, Track; Fastener
Opening Size :
1.417" (36.00mm)
Panel Hole Size :
0.236" (5.99mm)
Width :
0.787" (20.00mm)