AFS3-00100600-20P-MP
- Manufacturer Part Number:
- AFS3-00100600-20P-MP
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 100MHZ-6GHZ MODULE
- Current - Supply :
- 250mA
- Frequency :
- 100MHz ~ 6GHz
- Gain :
- 24dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 4.6dB
- P1dB :
- 20dBm
- Test Frequency :
- 100MHz ~ 6GHz
- Voltage - Supply :
- 15V