AFS3-00250050-08-10P-4
Manufacturer Part Number:
AFS3-00250050-08-10P-4
Part of Description:
IC RF AMP GPS 250MHZ-500MHZ MOD
Current - Supply :
125mA
Frequency :
250MHz ~ 500MHz
Gain :
38dB
Mounting Type :
Noise Figure :
0.8dB
Test Frequency :
250MHz ~ 500MHz
Voltage - Supply :
15V