AFS3-08001000-15-10P-4
- Manufacturer Part Number:
- AFS3-08001000-15-10P-4
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 8GHZ-10GHZ MODULE
- Current - Supply :
- 80mA
- Frequency :
- 8GHz ~ 10GHz
- Gain :
- 26dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 1.5dB
- Test Frequency :
- 8GHz ~ 10GHz
- Voltage - Supply :
- 15V