AFS1-01800220-08-10P-4
- Manufacturer Part Number:
- AFS1-01800220-08-10P-4
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 1.8GHZ-2.2GHZ MOD
- Current - Supply :
- 80mA
- Frequency :
- 1.8GHz ~ 2.2GHz
- Gain :
- 14dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 0.8dB
- P1dB :
- 10dBm
- Test Frequency :
- 1.8GHz ~ 2.2GHz
- Voltage - Supply :
- 15V