AMFW-6S-12201275-85
- Manufacturer Part Number:
- AMFW-6S-12201275-85
- Part of Description:
- IC AMP SATCOM 12.2-12.75GHZ MOD
- Current - Supply :
- 160mA
- Frequency :
- 12.2GHz ~ 12.75GHz
- P1dB :
- 10dBm
- Test Frequency :
- 12.2GHz ~ 12.75GHz
- Voltage - Supply :
- 15V