AFS3-10951175-09-S-4
- Manufacturer Part Number:
- AFS3-10951175-09-S-4
- Part of Description:
- IC AMP GPS 10.95GHZ-11.75GHZ MOD
- Current - Supply :
- 100mA
- Frequency :
- 10.95GHz ~ 11.75GHz
- Gain :
- 28dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 0.9dB
- Test Frequency :
- 10.95GHz ~ 11.75GHz
- Voltage - Supply :
- 15V