AFS1-00700080-08-13P-4
- Manufacturer Part Number:
- AFS1-00700080-08-13P-4
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 700MHZ-800MHZ MOD
- Current - Supply :
- 80mA
- Frequency :
- 700MHz ~ 800MHz
- Gain :
- 16dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 0.8dB
- P1dB :
- 13dBm
- Test Frequency :
- 700MHz ~ 800MHz
- Voltage - Supply :
- 15V