AFS4-00100100-20-27P-6-L
- Manufacturer Part Number:
- AFS4-00100100-20-27P-6-L
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 100MHZ-1GHZ MODULE
- Current - Supply :
- 350mA
- Frequency :
- 100MHz ~ 1GHz
- Gain :
- 44dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 2dB
- P1dB :
- 27dBm
- Test Frequency :
- 100MHz ~ 1GHz
- Voltage - Supply :
- 15V