AMFW-6S-11401220-80
- Manufacturer Part Number:
- AMFW-6S-11401220-80
- Part of Description:
- IC AMP SATCOM 11.4-12.2GHZ MOD
- Current - Supply :
- 160mA
- Frequency :
- 11.4GHz ~ 12.2GHz
- P1dB :
- 10dBm
- Test Frequency :
- 11.4GHz ~ 12.2GHz
- Voltage - Supply :
- 15V