AMFW-7S-10951220-65
- Manufacturer Part Number:
- AMFW-7S-10951220-65
- Part of Description:
- IC AMP SATCOM 10.95-12.2GHZ MOD
- Current - Supply :
- 190mA
- Frequency :
- 10.95GHz ~ 12.2GHz
- Test Frequency :
- 10.95GHz ~ 12.2GHz
- Voltage - Supply :
- 15V