AFS2-00500400-20P-MP
- Manufacturer Part Number:
- AFS2-00500400-20P-MP
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 500MHZ-4GHZ MODULE
- Current - Supply :
- 250mA
- Frequency :
- 500MHz ~ 4GHz
- Gain :
- 24dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 4dB
- P1dB :
- 20dBm
- Test Frequency :
- 500MHz ~ 4GHz
- Voltage - Supply :
- 15V