AMFW-7S-10951275-80
- Manufacturer Part Number:
- AMFW-7S-10951275-80
- Part of Description:
- IC AMP SATCOM 10.95-12.75GHZ MOD
- Current - Supply :
- 190mA
- Frequency :
- 10.95GHz ~ 12.75GHz
- Gain :
- 60dB
- P1dB :
- 10dBm
- RF Type :
- SatCom
- Test Frequency :
- 10.95GHz ~ 12.75GHz
- Voltage - Supply :
- 15V