AMFW-5S-07250775-60
- Manufacturer Part Number:
- AMFW-5S-07250775-60
- Part of Description:
- IC AMP SATCOM 7.25-7.75GHZ MOD
- Current - Supply :
- 100mA
- Frequency :
- 7.25GHz ~ 7.75GHz
- Test Frequency :
- 7.25GHz ~ 7.75GHz
- Voltage - Supply :
- 15V