AMFW-5S-10701275-85
- Manufacturer Part Number:
- AMFW-5S-10701275-85
- Part of Description:
- IC AMP SATCOM 10.7-12.75GHZ MOD
- Current - Supply :
- 130mA
- Frequency :
- 10.7GHz ~ 12.75GHz
- Gain :
- 40dB
- P1dB :
- 10dBm
- RF Type :
- SatCom
- Test Frequency :
- 10.7GHz ~ 12.75GHz
- Voltage - Supply :
- 15V