AMFW-5S-07100840-65
- Manufacturer Part Number:
- AMFW-5S-07100840-65
- Part of Description:
- IC AMP SATCOM 7.1GHZ-8.4GHZ MOD
- Current - Supply :
- 100mA
- Frequency :
- 7.1GHz ~ 8.4GHz
- Gain :
- 40dB
- P1dB :
- 10dBm
- RF Type :
- SatCom
- Test Frequency :
- 7.1GHz ~ 8.4GHz
- Voltage - Supply :
- 15V