AMF-7B-18002150-80-23P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-7B-18002150-80-23P
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 18GHZ-21.5GHZ MOD
- Current - Supply :
- 900mA
- Frequency :
- 18GHz ~ 21.5GHz
- Gain :
- 30dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 8dB
- P1dB :
- 23dBm
- RF Type :
- General Purpose
- Test Frequency :
- 18GHz ~ 21.5GHz
- Voltage - Supply :
- 15V