AMF-6B-10701170-50-41P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-6B-10701170-50-41P
- Current - Supply :
- 4.8A
- Frequency :
- 10.7GHz ~ 11.7GHz
- P1dB :
- 41dBm
- Test Frequency :
- 10.7GHz ~ 11.7GHz
- Voltage - Supply :
- 15V