LWC38-A-D14
Manufacturer Part Number:
LWC38-A-D14
Part of Description:
CBL CLIP WIRE SADDLE GRAY ADH
Stock Condition:
8,544
Adhesive :
Rubber Based
Color :
Gray
Features :
Height :
0.560" (14.22mm)
Length :
1.000" (25.40mm)
Opening Size :
0.380" (9.65mm)
Width :
1.000" (25.40mm)