AMFW-7S-07250775-45-P2-TC
- Manufacturer Part Number:
- AMFW-7S-07250775-45-P2-TC
- Part of Description:
- IC AMP SATCOM 7.25-7.75GHZ MOD
- Current - Supply :
- 300mA
- Frequency :
- 7.25GHz ~ 7.75GHz
- Gain :
- 60dB
- P1dB :
- 20dBm
- RF Type :
- SatCom
- Test Frequency :
- 7.25GHz ~ 7.75GHz
- Voltage - Supply :
- 15V