AMF-6F-22002650-35-10P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-6F-22002650-35-10P
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 22GHZ-26.5GHZ MOD
- Current - Supply :
- 220mA
- Frequency :
- 22GHz ~ 26.5GHz
- Gain :
- 45dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 3.5dB
- Test Frequency :
- 22GHz ~ 26.5GHz
- Voltage - Supply :
- 15V