AMF-2D-00500800-53-26P
- Manufacturer Part Number:
- AMF-2D-00500800-53-26P
- Part of Description:
- IC RF AMP GPS 500MHZ-8GHZ MODULE
- Current - Supply :
- 560mA
- Frequency :
- 500MHz ~ 8GHz
- Gain :
- 15dB
- Mounting Type :
- Noise Figure :
- 5.3dB
- P1dB :
- 26dBm
- Test Frequency :
- 500MHz ~ 8GHz
- Voltage - Supply :
- 15V